Najczęściej zadawane pytania:

Na Twoje Zgłoszenia czekamy od 1 (godzina 00:00:01) do 28 lutego 2017 (godzina 23:59:59).
Na Zgłoszenia konkursowe można głosować od 1 lutego (godzina 00:00:01) do 10 marca 2017 (godzina 23:59:59).
Najpierw zarejestruj się na stronie www.neonailparade.pl. Gdy jesteś już zalogowany, po kliknięciu w przycisk „weź udział” przejdziesz do Formularza Zgłoszeniowego. Wypełnij wszystkie pola (w tym tytuł – do 50 znaków i opis Filmu – do 500 znaków) i wgraj Film (pamiętając, żeby był w formacie mp4, że nie może być dłuższy niż 15 sekund i ważyć więcej niż 20MB). Zaznacz wymagane zgody i czekaj, aż Twoje Zgłoszenie zostanie opublikowane.
Nie, wystarczy, że w Zgłoszeniu Konkursowym wykorzystasz produkty NeoNail, które już posiadasz.
Nie, takie Zgłoszenia nie będą dopuszczone do udziału w Konkursie.
Sprawdź, czy wszystkie pola są przez Ciebie prawidłowo wypełnione (jeśli nie, pojawi się komunikat o błędzie). Spróbuj też wyczyścić pliki cookies i wypełnić Formularz jeszcze raz. Jeśli żadne z powyższych nie pomoże, skontaktuj się z nami używając Formularza Kontaktowego lub napisz do nas maila pod adres: konkurs@neonailparade.pl.
Sprawdź, czy Twój Film jest w formacie mp4, nie przekracza 15 sekund i wagi 20MB. Jeśli Film spełnia wszystkie warunki, spróbuj wyczyścić pliki cookies i wgrać Film jeszcze raz. Jeśli żadne z powyższych nie pomoże, skontaktuj się z nami używając Formularza Kontaktowego lub napisz do nas maila pod adres: konkurs@neonailparade.pl.
Tak, możesz. W ramach swojego Profilu możesz: zapoznać się z Regulaminem, oddawać głosy na dokonane w Konkursie Zgłoszenia, dokonywać Zgłoszeń w Konkursie i edytować wprowadzone w trakcie rejestracji dane.
Nie, po założeniu Profilu stajesz się po prostu użytkownikiem Platformy. Aby zgłosić pracę w Konkursie, kliknij w przycisk „weź udział” na Stronie Głównej i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.
Nie, najpierw musisz założyć Profil, a dopiero potem dodać Zgłoszenie.
Tak, nasz Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Tak, przesyłając Film, pamiętaj, że ma mieć on format mp4, nie może trwać dłużej niż 15 sekund i ważyć więcej niż 20MB. Dodatkowo, jeśli chcesz wykorzystać w nim muzykę, możesz użyć jedynie tej pobranej z naszej Strony Konkursowej.
Tak, możesz dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie, pod warunkiem, że każde z nich będzie spełniać warunki Regulaminu (m.in. każde Zgłoszenie będzie prezentowało inną stylizację).
Nie, ten sam Film możesz wykorzystać tylko jeden raz – pamiętaj też, że każde Zgłoszenie musi pokazywać inną stylizację.
Nie, każde Zgłoszenie musi prezentować inną stylizację paznokci. Jeśli wyślesz kilka Zgłoszeń z tą samą stylizacją, opublikowane będzie tylko to przesłane jako pierwsze.
Spokojnie, każde Zgłoszenie przechodzi moderację – sprawdzamy, czy jest zgodne z postanowieniami Regulaminu. Moderacja trwa 5 dni roboczych od daty przesłania Zgłoszenia.
Odrzucamy tylko takie Zgłoszenia, które naruszają postanowienia Regulaminu. Jedną z najczęstszych przyczyn jest naruszenie praw osób trzecich, np. poprzez wykorzystanie ich wizerunku czy naruszenie ich praw autorskich. Pamiętaj też, że w Twoim Zgłoszeniu może być użyta jedynie muzyka, którą możesz pobrać ze Strony Konkursowej. Wszystkie zasady opisane są w Regulaminie, możesz go sprawdzić pod tym linkiem: Regulamin.
Zwycięzcy wyłaniani są w dwuetapowym procesie. Najpierw Użytkownicy naszej Platformy głosują na swoich faworytów, którzy przechodzą do Finału. Spośród Finalistów Komisja Konkursowa wybiera Laureatów.
Tak, możesz oddać dowolną ilość głosów w Konkursie, z zastrzeżeniem, że na dany Film możesz zagłosować wyłącznie raz.
Nie, głosy możesz oddawać tylko na innych uczestników Konkursu.
Laureaci nagrody głównej zostaną ogłoszeni na stronie najpóźniej 7 sierpnia 2017, nagrody dodatkowej I stopnia – do 1 listopada 2017, a nagrody dodatkowej II stopnia – do 28 stycznia 2018. Przed ogłoszeniem Zwycięzców, będziemy się z nimi kontaktować e-mailowo.
Z Laureatami wytypowanymi do wygranej, niezależnie od stopnia nagrody, będziemy kontaktować się e-mailowo z informacją dotyczącą następnych kroków.
W powyższym przypadku stracisz prawo do nagrody, która przejdzie na rzecz Laureata Rezerwowego.
Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską w terminie do 30 dni od dnia pozytywnej weryfikacji Laureata.
Nagroda główna to zestaw 214 lakierów hybrydowych marki NeoNail. Nagroda dodatkowa I stopnia to Starter Set Premium NeoNail z lampą bezprzewodową oraz dwa karnawałowe lakiery hybrydowe NeoNail. Nagroda dodatkowa II stopnia to gadżety NeoNail (koszulka, torba płócienna), dwa karnawałowe lakiery hybrydowe NeoNail oraz Hard Base i Dry Top od NeoNail.
Nie, niezależnie od stopnia nagrody każdy Uczestnik może wygrać tylko raz w naszym Konkursie. To znaczy, że jeśli np. wygrasz nagrodę główną, nie będziesz już brany pod uwagę przy wyłanianiu Laureatów nagród dodatkowych.
Podatek będzie opłacony przez Organizatora Konkursu – każda nagroda składa się z dwóch części: rzeczowej i pieniężnej. Część pieniężna to ryczałt pobierany przez Organizatora na potrzeby opłacenia podatku.
Nie, w Zgłoszeniu możesz wykorzystać tylko podkład muzyczny dostępny do pobrania na naszej Stronie Konkursowej. Zgłoszenia z innym podkładami muzycznymi nie będą publikowane na Stronie i nie wezmą udziału w Konkursie.